Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /var/www/clients/client170/web951/web/web/include/_classes/moduly/web/webbrowser.class.php on line 89 !!!EPIDEMIOLOGICKÉ OPATŘENÍ!!

!!!EPIDEMIOLOGICKÉ OPATŘENÍ!!

Sdělení krajské hygienické stanice jihočeského kraje:

Na základě aktuální nepříznivé epidemiologické situace, upozorňuje KHS Jihočeského kraje, že hrozí reálné riziko nákazy novým koronavirem při cestách do oblastí s přenosem nákazy COVID 19. Čeští občané mimo jiné momentálně nejvíce navštěvují severní Itálii - lyžařská střediska v regionu Lombardie, Veneto, Trentino-Alto Adige.

KHS nedoporučuje cesty do zasažených oblastí včetně lyžařských zájezdů!
Pokud žáci nebo personál školy navštíví zmíněné oblasti, žádáme, aby tato skutečnost byla nahlášena na příslušné pracoviště KHS Jihočeského kraje, územní pracoviště České Budějovice, tel.387 712 326, 387 712 321,738 712 310 ve všední dny, o víkendech pohotovostní linka 736 514 386, která je v provozu od 7 - 19 hodin. Těmto osobám bude s největší pravděpodobností nařízena domácí karanténa po dobu 14 dnů od posledního pobytu v uvedených oblastech!

Děkujeme za spolupráci!

Opatření ministerstva zdravotnictví: