Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /var/www/clients/client170/web1001/web/web/include/_classes/moduly/web/webbrowser.class.php on line 89
Květen

Květen

ROZVOLNĚNÍ OPATŘENÍ

Od 8.6. 2020 dojde k rozvolnění opatření v MŠ Dlouhá a Fr. Ondříčka.

Prosíme rodiče, kteří mají zájem o nástup dítěte do MŠ, nahlašte docházku emailem na ms.dlouha@seznam.cz nejpozději do 4.6.2020. Po přihlášení nezapomeňte na platby!

8.6. zároveň vyvěsíme pro přihlášené děti propozice na prázdninový provoz. Informace k platbám naleznete v sekci Dokumenty.

Více informací

!LETNÍ PRÁZDNINOVÝ PROVOZ!

Propozice k letnímu prázdninovému provozu naleznete v sekci dokumenty!

Letní provoz bude pouze pro děti, jejichž rodiče je řádně přihlásili v prodlouženém termínu do 8.5.2020!

Platby za prázdninový provoz se budou vybírat pouze na MŠ Dlouhá a provoz upřesníme do 15.6.!

Od 24.8. již budou otevřeny obě naše školy jako každý rok a platby za tento provoz budou vybírány s nástupem dětí!

Více informací

ZAHÁJENÍ PROVOZU MŠ DLOUHÁ A MŠ FR.ONDŘÍČKA

1. Provoz obou škol bude zahájen 25.5.2020

2. Provozní doba 6:00 - 16:30 hod.

3. Děti budou předávány učitelce nebo určenému zaměstnanci školy před budovou MŠ, kde jim bude změřena teplota a zjišten momentální zdravotní stav. Přijímané děti budou zdravé, tzn. bez rýmy a kašle! Při vyzvedávání dětí jsou pravidla stejná. Rodiče mají do budovy školy vstup zakázán!

4. Aktivity dětí budou probíhat převážně na školních zahradách, proto rodiče zajistí vhodné oblečení do každého počasí. V prostorách MŠ ani na školních zahradách děti mít roušky nemusí, pokud si to rodič výslovně nepřeje.

5. Zvažte prosím docházku dětí, pokud někdo ve vaší domácnosti spadá do rizikové skupiny.

6. Vzhledem k omezenému počtu dětské skupiny (15 dětí) předpokládáme, že umístění dětí potřebují především zaměstnaní rodiče!

7. Desinfekce prostor školy a školní jídelny bude prováděna několikrát denně. Děti budou používat jednorázové utěrky a vhlčené desinfekční ubrousky při osobní hygieně.

8. Školní stravování zajístí školní jídelny. V případě nemoci dítěte, nebude vzhledem k mimořádným hygienickým opatřením, umožněn výdej stravy do jídlonosičů.

9. Povinné předškolní vzdělávání není v této době vyžadováno, děti jsou automaticky omluveny!

10. Při nástupu rodič předá vyplněné a podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění dítěte, kde jsou specifikovány osoby s rizikovými faktrory. Prohlášení naleznete zde: http://www.msdlouha.cz/dokumenty -POZOR - NOVÉ UPRAVENÉ!

11. Všichni zaměstnanci školy jsou seznámeni s nastavenými hygienickými a organizačními pravidly vydanými ředitelkou školy.

!!!Děti s sebou budou mit batoh a v něm podepsanou lahev na pitny režim při pobytu venku!!!!

Více informací

IMG_20200527_093246.jpg

IMG_20200528_082343.jpg