Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /var/www/clients/client170/web951/web/web/include/_classes/moduly/web/webbrowser.class.php on line 89 Jídelníček

Jídelníček

Jídelní lístek je shodný pro obě MŠ i pro Základní, Praktickou a Mateřskou školu Trhové Sviny

Menší změny mají děti, které jsou upoutány na lůžko a děti autistické. Změny se provádějí dle potřeby a jsou průběžně zveřejnovány na jídelníčcích v jednotlivých třídách.

Studené a teplé nápoje se podávají dle aktuálního počasí. Na třídách je provozován pitný režim. Děti mají možnost výběru pití / čaj, mléčný nápoj.

Děti mají při ranní svačině možnost výběru mezi čajem a mléčným nápojem a během celého dne mají zajištěn pitný režim.

Jídelní lístek sestavuje p. Jungwirtová a jídla připravuje p. Lerchová a p. Suková s kolektivem.

Změna jídelního lístku vyhrazena.

Přihlášení / odhlášení stravy:

Přihlásit stravu je možné nejpozději do 8:00 hodin daného dne.

Odhlásit stravu na další den je možné nejdéle do 13:00 hodin daného dne. V případě pozdějšího oznámení nebude strava odhlášena a oběd tak bude možné vyzvednout v čase od 12:30 do 13:00 hodin ve školní jídelně.

Přihlašovat/odhlašovat stravu můžete u učitelek na třídě nebo telefonicky do jednotlivých tříd.

UPOZORNĚNÍ:

V důsledku stálého nárůstu cen za energie a potraviny, zejména ovoce, zeleniny a mléčných výrobků, bude od října 2019 navýšeno stravné za obědy o 2,-Kč. Tedy:

Děti 3 - 6 let - přesnídávka 9,- Kč, oběd 22,- Kč, svačina 7,- Kč a děti do 7 let - přesnídávka 9,- Kč, oběd 25,- Kč, svačina 7,- Kč.